STAHL CraneSystems

Firma STAHL CraneSystems patří k předním celosvětovým výrobcům zdvihací technologie a jeřábových komponentů. Kromě standardní techniky se specializuje na zdvihací zařízení v nevýbušném provedení. Její výrobní portfolio je velmi komplexní a unikátní i v globálním měřítku. Tyto výrobky nastavují vysoký standard týkající se inovací, technologie a kvality. Řadí se mezi prémiové produkty.

STAHL CraneSystem zaujímá silné postavení na trhu díky svým odborným znalostem a systémovému přístupu. Pokud standardní výrobek nesplňuje požadavky zákazníka, inženýři a technici v projektových týmech najdou řešení. Zdvihadla a jeřábové komponenty STAHL CraneSystems vyráběné nejmodernějším způsobem se vyznačují stabilní a trvale udržitelnou vysokou úrovní kvality.

Zákazníci se skládají z renomovaných výrobců strojních zařízení a zdvihací techniky. Najdete mezi nimi i profesionální koncové uživatele. Firma STAHL CraneSystems disponuje celosvětovou a výkonnou sítí dceřinných společností, technických kanceláří a obchodních partnerů, kteří zajišťují odbornou podporu pro zákazníky na celém světě.

Firma STAHL CraneSystem byla vždy otevřena novým aspektům, inovativním a výkonným procesům aniž by zapomínala na sociální a ekologickou odpovědnost.   

Petr Žemlička
jednatel
+420 731 931 376
Ing. Zbyněk Dvořák
jednatel
+420 602 102 225
SLT components s.r.o.
Štěpánkova 108
537 01 Chrudim

Autorizovaný partner pro servis kladkostrojů Stahl

Ing. Milan Křivánek
jednatel
+420 777 846 605
KONSES ZZ spol. s r.o.
Paličkova 61/42
Ostrava – Nová Ves 709 00