Kategorie produktů STAHL CraneSystems

Komponenty firmy STAHL si za dlouhá desetiletí provozu vydobyly pevné místo v různých průmyslových provozech na strojích a zařízeních zdvihací techniky. Jedná se o spolehlivé výrobky, které vynikají solidní konstrukcí a dlouhou životností. Firma STAHL byla vždy zaměřena na technicky vyspělá řešení a doposud je jednou z mála firem vyrábějících zdvihací techniku vhodnou do prostředí s nebezpečím výbuchu.

 

Zobrazit více o společnosti

 

Lanové kladkostroje

Lanové kladkostroje Stahl jsou celosvětově využívány pro svoji výkonnost a obzvláště snadnou údržbu. Představují tak ideální spojení kvality, flexibility a výkonnosti.

Řetězové kladkostroje

Řetězové kladkostroje Stahl jsou velmi výkonné, spolehlivé a nenáročné na údržbu i spotřebu energie. Jejich stavebnicový systém splňuje veškeré individuální požadavky zákazníků.

Komponenty jeřábů

Pomocí příčníků, pohonů, bloků kol i elektrických komponentů od firmy Stahl si můžete vytvořit základ vaší zdvihací technologie podle vašich požadavků.

Stavebnice jeřábů

Stavebnice jeřábů od firmy Stahl umožňují jeřábovým firmám po celém světě realizovat své dodávky zdvihací techniky hospodárně a jednoduše. Technické poradenství, montáž a servis zajišťují výrobci jeřábů.