Preventivní prohlídka napájecích systémů

Provozujete stroj, který se pohybuje a je vybaven hlavním přívodem energie? A už se vám stalo, že porucha tohoto přívodu vyřadila celý stroj z provozu?

Napište nám, nebo zavolejte

Provozujete stroj, který se pohybuje a je vybaven hlavním přívodem energie? A už se vám stalo, že porucha tohoto přívodu vyřadila celý stroj z provozu? Ano…hlavní přívody energie jsou zdánlivě jednoduché stroje. Kabelové vlečky, napájecí troleje, navíjecí bubny, energetické řetězy… není na nich v zásadě nic složitého. Asi proto jim málokterý uživatel věnuje pozornost, jakou si zaslouží. A uvědomí si to až v případě poruchy. Sjeté uhlíky, vypálené styčné plochy, poškozené spoje, prasklé pružiny…většině těchto poruch se dá včas zabránit preventivní nebo pravidelnou inspekcí.

Zejména koncoví uživatelé využívají našich dlouholetých zkušeností v oblasti napájecích systémů a obracejí se na nás s žádostí o preventivní nebo pravidelnou inspekci napájecích systémů. Zpracováváme i posouzení stávajícího stavu a návrh řešení nového napájecího systému v případě plánované výměny nebo rekonstrukce jeřábů či jiných spotřebičů. Nejsme orientovaní na jednoho výrobce a to je pro naše zákazníky zárukou objektivního přístupu k dané problematice.

Preventivní prohlídka napájecích systémů

Budeme se snažit odpovědět co nejdříve.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Soubory musí být menší než 10 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png bmp.
Petr Žemlička
jednatel
+420 731 931 376
SLT components s.r.o.
Štěpánkova 108
537 01 Chrudim