Pružinové bubny

Všude tam kde je potřeba napájet pohyblivé spotřebiče vykonávající přímočarý vratný nebo dokonce obecný rovinný pohyb lze použít navíjecí bubny. Kromě standardních bubnů dodáváme také navíjecí bubny vyrobené dle specifických požadavků zákazníka.

Expedice do 48h

Popis produktu

  • maximální pojezdová rychlost 60 m/min
  • kratší délky pojezdů do cca. 60 m
  • tělesa bubnu pro spirálové nebo válcové navíjení
  • spirálové nebo válcové navíjení kabelů a hadic pro kapalná nebo plynná média
  • standardní bubny jsou připraveny k expedici do 48 hodin

 

Navíjecí pružinové bubny Hartmann & König jsou navrženy jak pro navíjení do šířky tak pro spirálové navíjení, horizontální i vertikální odtah. Standardní krytí je IP 55. Samozřejmostí je možnost přenášet nejenom elektrickou energii a data ale i tekutiny. Používáme různé druhy kabelů včetně kombinovaných. Bubny jsou poháněny kvalitními spirálovými pružinami s životností cca. 120 000 pohybů umožňující rychlost odtahu až 65 m / min a max. zrychlení 0,2 m / s2. Bubny jsou standardně dodávány v pozinkovaném provedení a na přání je lze vyrobit i v provedení nerez. Dodáváme i bubny zvláštní konstrukce bez kroužkových sběračů nebo vybavené zařízením pro vedení kabelu.

Typické možnosti použití jsou autojeřáby, portálové nebo mostové jeřáby, různé druhy manipulátorů, přesuven, mostů na čistírnách odpadních vod a jednoúčelových strojů. Různé typové řady a velikosti bubnů lze použít jak pro krátké pojezdy o délce několika metrů až po pojezdy delší než 100 metrů.

V našem sortimentu najdete i veškeré potřebné příslušenství jako kladky, ramena, otočná ramena, rohatky se západkou apod. Díky standardizovanému programu základních konstrukčních skupin jsme schopni naše výrobky dodávat ve velmi krátkých dodacích termínech, některé typy do 48 hodin.

HARTMANN & KÖNIG Stromzuführungs

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Petr Žemlička
jednatel
+420 731 931 376
SLT components s.r.o.
Štěpánkova 108
537 01 Chrudim